
Over Petra Hagen voetreflexzonetherapeut
Mijn naam is Petra Hagen. Sinds 2007 ben ik me meer gaan verdiepen in alternatieve geneeswijze en in spiritualiteit. Voor die tijd stond ik daar niet voor open. Door de vroege dood van mijn man kwam de zoektocht op gang. Eerst aarzelend en sceptisch maar al snel veranderde dit. Na een aantal jaar heb ik mijn diploma REIKI - SEICHEM 1 EN 2 volgens Tera-Mai gehaald. Ik merkte hoeveel krachten via mijn handen door het universum door gegeven worden. In april 2014 heb ik mijn diploma voetrefextherapie gehaald bij het CIVAS.
Voeten zijn de spiegel van je sterke en zwakkere kanten. Ze laten zien hoe je nu in het leven staat. Je voeten verdienen daarom alle aandacht.
Voetreflexzonetherapie helpt blokkades in je lichaam op te heffen zodat de energie weer vrij door je lichaam kan stromen en bevordert het afvoeren van afvalstoffen.Via de voeten behandel je de mens als geheel. Het ruimt blokkades op en laat de energie weer stromen. Daarmee herstelt het natuurlijk evenwicht tussen lichaam en geest. De massage ondersteunt het genezingsproces van klachten zoals vermoeidheid, rusteloosheid, gewrichtsklachten, rugklachten, menstruatie en overgangsklachten. Daarnaast is voetreflextherapie heel goed om preventief in te zetten om klachten te voorkomen. Het heeft een ontspannende werking op lichaam en geest. Het is daarnaast een heerlijk ontspannen moment, tijd voor jezelf.
Foto's

Petra Hagen voetreflexzonetherapeut in het kort
Soort voetreflexmassage
's avonds geopend
JaBehandeling aan huis mogelijk
JaOnze locatie

