Terug

Is het mogelijkj de voetreflexmassage zittend te geven?

Els Bor

Mijn rug zit nogal vast, heb veel last van artrose, als ik nu liggend een behandeling krijg,

zit ik daarna zo vast, dat ik niet op of om kan draaien, heb dan het gevoel dat de behandeling niet geholpen heeft. Kunt u mij daar een advies voor geven?

Daarom dus mijn vraag, is het mogelijk een voetreflexmassage zittend te geven?

Ben zelfs bij een masseuze gemasseerd, na de massage moest je rusten op een soort bed, kreeg dan nog een plak warme beienwas op mijn rug en werd goed ingestopt met een dekbed over mij heen, na een half uur rusten, kon ik niet meer van die bank afkomen, is er dus een mogelijkheid om in zittende houding de behandeling te onder gaan?


2 Antwoorden

Antwoord van Lalalos

Hoi Els,

 

Ja ik gebruik naast een massagebank ook ligstoelen die je weer makkelijk recht zetten na de behandeling.

Dus wees welkom..

 

peggy van de mosselaar

www.lalalos.nl 


Antwoord van Reflexologisch trainingsInstituut

Beste mevrouw Bor,

Er bestaat in Nederland een reflexologie techniek namelijk Verticale Reflex Therapie. Dit is de techniek waar bij de client blijft staan en de therapie op zijn of haar knieen de voet bewerkt.

Als u mij een mailtje wilt sturen kan ik kijken of er in uw ongeving een therapeut is die deze techniek beheerst.

Met  vriendelijke groet,

Rene Markus

Reflexologisch Instituut Nederland

info@reflex-in.nl